25-vjeçarja lë punën si pilote garash për filmat +18: Po fitoj milionat

Renee Gracie ka bërë një pasuri të madhe me OnlyFans. Australiania 25-vjeçare ishte garuese makinash në V8 Supercars.

Por iu desh të hiqte dorë nga garat sepse sipas saj kishte shumë shpenzime. Dhe për të marrë pjesë në një kompeticion i duhej të paguante 370 mijë euro vjetore.

Ishte pikërisht ky moment që e bëri të vendoste kalimin në një fushë krejt tjetër siç është porno.

Image

Renee Gracie

“Nuk dija çfarë të bëja dhe një mikeshë më foli për këtë. Në fillim tha se ishte vetëm për foto me bikini dhe pse të mos e bëja kur të njëjtat gjëra postoja dhe në Instagram. Më pas gjërat përparuan, por jam e kënaqur sepse kam fituar 2 milionë euro nga kjo platformë,” u shpreh ajo.

Ngjarja paraprake

Akar: Kontrollet dhe përgatitjet për sistemin S-400 vazhdojnë siç janë parashikuar

Ngjarja e ardhëshme

PDD-ja në Obiliq: “Për qytetin tonë të pastër”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian