243 raste të reja dhe 4 viktima në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 1831 teste dhe prej tyre 243 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19.

Po ashtu si pasojë e virusit kanë ndërrua jetë 4 pacientë, ndërsa janë shëruar 100 persona.

Ngjarja paraprake

Pse pëlqehen më shumë burrat me mjekër?

Ngjarja e ardhëshme

​Ahmeti: Nga janari synojmë punësimin e 20 artistëve në Teatrin Dodona

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian