24 viktima dhe 1.112 raste të reja me Covid-19, shërohen 709 pacientë

Në 24 orët e fundit janë kryer 2.553 teste të dyshuara për Covid-19 dhe prej tyre 1.112 kanë rezultuar pozitivë me koronavirus, ose 44 për qind e testeve. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 24 pacientë. Ndërsa janë shëruar edhe 709.

 

Burimi: alsat.mk

Ngjarja paraprake

Ibrahimaj çon në këmbë Norvegjinë

Ngjarja e ardhëshme

Këto janë të gjitha pikat e marrëveshjes që i dhanë fund luftës mes Armenisë dhe Azerbajxhanit

të fundit nga

Mbijetoi Qeveria

Me 62 vota “për” dhe asnjë “kundër” konfirmohet besimi i Qeverisë, transmeton