20 vjet BDI/Kryetari Ahmeti mori pjesë në ndeshjen e futbollit organizuar nga FR-BDI

Në kuadër të shënimit të aktiviteteve me rastin e 20 vjetorit të themelimit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Forumi rinor i BDI-së organizoi një ndeshje futbolli në të cilën mori pjesë kryetari Ali Ahmeti, bashkë partiak të tij dhe anëtarë të forumit rinor.

Ahmeti përmes një shkrimi në faqen e tij në facebook ka shkruar se me të rinjtë festuam 20 vjetorin e Bashkimit Demokratik për Integrim me një ndeshje të bukur futbolli me shumë gola në palestrën e sportit të shkollës së mesme të mjekësisë në Tetovë.

Story i mëparshëm

Ilir Meta vijon vizitën në Stamboll, takohet me liderin e opozitës turke: Mik i sinqertë i popullit shqiptar, e ftova për vizitë në Tiranë

Story i radhës

Zverev konfirmon lëndimin e rëndë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish