20 vjet BDI/ Forumi i gruas me panel diskutim “Integrimi gjinor në 20 vitet e fundit”

Në kuadër të shënimit të aktiviteteve me rastin e 20 vjetorit të BDI-së, Forumi i Gruas së BDI-së sot do të organizojë Panel diskutimin me temë: “Integrimi gjinor në 20 vitët e fundit”. Ngjarja do të mbahet në Double Thre b
By Hilton me fillim nga ora 17:00 – 18:00

Nderkaq, me fillim në ora 20:30 në Sheshin Skenderbeu në Shkup, do të mbahet koncert ku do të performojnë këngëtarë të njohur të estradës shqiptare : Dafina Zeqiri, Ledri Vula, Three Dots dhe Bardhi

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Festimet për jubileun e platintë të Mbretëreshës

Story i radhës

Kovaçevski: Disa masa anti-krizë do të ngelen në fuqi ndërsa disa të tjera do të rikonceptohen

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish