19 pacientë të ri në Kovid-Qendrat në Shkup

Gjatë 24 orëve të kaluara në Kovid-Qendrat në Shkup janë hospitalizuar gjithsejtë 19 perosna për shkak të komplikimeve me korona virusin.

Gjithsejtë 374 persona të dyshuar dhe të konfirmuar me Kovid-19 po kurohen në repartet infektive në Shkup.

Ngjarja paraprake

Protestuesit pa maska këndojnë “Covid është mashtrim” jashtë spitalit natën e vitit të ri

Ngjarja e ardhëshme

Si i shpëtoi drejtësisë “Tony Montana i Lezhës”, shfrytëzonte vajzat për prostitucion në lokalin me qira, njëra u hodh nga kati i dytë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian