170 euro vetëm një karficë, veshja e fundit e Nora Istrefit kap shifrën marramendëse (FOTO LAJM)

Nora Istrefi është padyshim një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Prej vitesh në industrinë muzikore, artistja nga Kosova ka ditur se si ta bëjë publikun për vete. Së fundmi, këngëtarja ka ndarë disa foto ku shfaqet si gjithmonë shumë tërheqëse.

Mirëpo, ajo që ka tërhequr vëmendjen është shifra e kripur që ka shpenzuar për të blerë veshjet e markave më të njohura. Sipas “Shqip Closet”, çmimi i veshjes se Norës ka kushtuar më shumë se 13 mijë euro. Kujtojmë që së fundmi, Nora u përfshi në një debat me Alesio Alia.

Ishte menaxheri i VIP-ave që deklaroi se kishte pasur humbje nga koncerti i Norës që mbajti në Australi, gjë që solli dhe reagimin e këngëtares. Të dy reaguan, duke treguar anën e tyre të ngjarjes.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shpallet formacioni më i mirë i vitit në Premier League

Story i radhës

Rama në Greqi për samitin e Evropës Juglindore

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish