“17 vite më parë dhe e lumtur”, kështu dukej Adriana para famës

Adriana Matoshi është një prej emrave më të njohur të kinematografisë kosovare, e cila njihet për një numër të madhe rolesh dhe njëherësh ka marrë çmime të shumta.

Ajo është pëlqyer shumë edhe me rolin e Sasës në serialin “O sa mirë”, ndërsa sukseset sa vijnë e i shtohen çdo ditë.

Përmes postimit të fundit, aktorja është bërë nostalgjike për vitet e kaluara, ku solli një fotografi të realizuar plot 17 vite më parë.

“Para 17 vitesh kur ishim të lumtura.”, ka shkruar Adriana sipër fotografisë, ku shfaqet pranë mikeshave të saj e buzëqeshur.

Kujtojmë se aktorja së fundi ka qenë shumë e komentuar pasi konfirmoi lidhjen e dashurisë me Keith Groeneveld.

Image
Ngjarja paraprake

Tetovë, shkelen afatet për godinën e Teatrit dhe Bibliotekës

Ngjarja e ardhëshme

Mbi 130 oficerë të Shërbimit Sekret me koronavirus

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian