14 vjeçare por me zë unik, Anastasia Jaka po vjen me këngë të re

Ajo është 14 vjeçare, por, ka një vokal shumë unik.

E, ndërtimin e karrierës muzikore këngëtarja Anastasia Jaka tashmë e ka nisur.

Ajo është duke punuar në një projekt te producenti Nurteel, i cili njihet si krijues i shumë hiteve muzikore.

Anastasia është një emër që premton shumë në muzikë dhe pritet të jetë njē nga favoritet e publikut.

Se çka do na sjell ajo, presim të shohim.

Story i mëparshëm

Qeveria e Maqedonisë së Veriut e miratoi rishikimin e Buxhetit për vitin 2022

Story i radhës

Tetë mijë tifozë holandezë do të jenë në Tiranë

Të fundit nga