12 gjërat të cilat meshkujt vdesin për të pyetur femrat rreth seksit

Seksi është gjëja për të cilën meshkujt mendojnë më së shumti, dhe kjo as që diskutohet.

Por, një gjë tjetër për të cilën preokupohen shumica e meshkujve, është ajo se çfarë mendojnë femrat për seksin.

Më poshtë, sjellim listën e publikuar nga ‘Cosmopolitan.com’, të 12 gjërave që meshkujt më së shumti dëshirojnë të dijnë për femrat rreth seksit:

1. Çfarë ndjenje është të kesh dikë brenda teje? Ajo se çfarë i bën meshkujt kurioz, është se çfarë ndjenje është për femrat kur ato kanë një penis në vaginën e tyre.

2. Si është të përjetosh orgazmë vaginale? Meshkujt e dinë se ato mund të zgjasin shumë, por janë shumë kurioz të zbulojnë se çfarë ndjenje është ajo.

3. Çfarë ndjenje është të përjetosh orgazma të shumëfishta? Nganjëherë, femrat kanë orgazma të njëpasnjëshme, dhe meshkujve kjo u lë përshtypje të veçantë. Meshkujt janë kurioz të dinë se si atyre nuk iu bie të fikët nga e gjithë kjo kënaqësi e shumfishtë.

4. Si është e mundur që femrat mund të kalojnë në orgazmë përderisa ato kryejnë ushtrime në palestër? 

5. Çfarë ndjenje është të kesh një klitor? Meshkujt nuk kanë asgjë të ngjashme, andaj i bën kurioz fakti se si është të kesh këtë pjesë kaq të ndijshme në organin gjenital.

6. A prekin femrat gjokset e tyre gjatë masturbimit? Shumë meshkuj do të dëshironin që kjo të ishte e vërtetë.

7. A gënjejnë femrat për orgazmat? Kjo është pyetja që më së shumti brengos meshkujt. A do të thotë kjo që partneri është i keq në shtrat, nëse orgazma e femrës në fakt nuk ishte e vërtetë?

8. A është seksi romantik më i mirë se seksi agresiv?

9. A është e mundur që një penis të jetë me të vërtetë shumë i madh? Apo mos është kjo një gjë të cilën femrat e thonë vetëm për mos të lënduar ndjenjat e partnerit.

10. A ëndërrojnë femrat gjatë seksit? A shkon mendja e tyre diku tjetër gjatë aktit, duke shpresuar që partneri më në fund të ndalet?

11. Cila është fantazia më e shfrenuar dhe më e çmendur e femrave gjatë seksit?

12. A duken të çuditshëm meshkujt në momentin kur ata kalojnë në orgazmë?

Ngjarja paraprake

Modelja që mbështet klubin, nudo dhe çmend fansat

Ngjarja e ardhëshme

Akuzat për inceneratorët, Basha pyet Ramën: Çfarë të lidh me Mërtirin?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian