1192 raste të reja me COVID dhe 22 viktima

Në 24 orët e fundit janë kryer 3211 teste të dyshuara për koronavirus dhe prej tyre 1192 kanë rezultaur pozitivë. Kryeson Shkupi me 571 raste. Po ashtu në 24 orët e fundit janë regjistruar edhe 22 viktima, ndersa janë shëruar 359 persona.

Burimi: alsat.mk

Ngjarja paraprake

Nesër mbyllet shkolla Ismail Qemali pas 24 rasteve me COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

AZGJ-ja dhe MALMED-i forcojnë bashkëpunimin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian