107 pacientë me koronavirus po trajtohen në Spitalin e Pejës

Në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës janë duke u trajtuar 107 pacientë të infektuar me koronavirus.

77 prej tyre janë në oksigjenoterapi, 4 në respirator dhe 11 në gjendje të rëndë.

Spitali njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 2 pacientë.

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar të dielën se në Pejë janë regjistruar 20 raste pozitive me COVID-19. Ndër tjera, Qeveria të dielën miratoi masat e reja anti-COVID.

Ngjarja paraprake

Pas ndarjes nga JLo, kjo është gjendja e Alex Rodriguez

Ngjarja e ardhëshme

PSG refuzon të shes lojtarë tek 12 klubet që u bënë pjesë e Superligës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian