10 frikërat më të mëdha të burrave në një lidhje

E dimë që mezi prisni t’i lexoni, prandaj mbani shënime ndërkohë.

1- Ulërimat e saj

Asnjë mashkull nuk dëshiron të përballet me klithmat e partneres dhe kjo duket se i terrorizon më së shumti në një lidhje.

2- Të njoh miqtë

Të njohësh miqtë e partnerit nuk sjell ankth vetëm te ne femrat por edhe të meshkujt

3- Njohja me vjehrrin/vjehrrën

Në të njëjtën mënyrë, njohja me vjehrrin dhe vjehrrën është diçka që i terrorizon meshkujt, ashtu si edhe ne.

4- Problemet seksuale

Çdo mashkull është i terrorizuar të gjendet në një situatë ku ka probleme seksuale apo kur nuk arrin të kënaq partneren e tij.

5- Dëshira për fëmijë

Shumë femra kanë një dëshirë të madhe për të qenë nëna, dëshirë që jo gjithmonë ndahet me parterin e tyre.

6- Xhelozia obsesive

Xhelozia është e dëshiruar në një lidhje por ama kur nis të kthehet në obsesion është terrorizuese.

7- Gënjeshtrat

Gënjeshtrat në një lidhje janë faktor i rëndësishëm i shkatërrimit të një marrëdhënieje sepse ato arrijnë të thyejnë besimin mes partnerëve.

8- Deklaratat shumë të hapura

Është shumë normaletë ketë romanticitet mes një çifti por nuk është e nevojshme ta deklaroni këtë në ‘Facebook’ përpara qindra miqve tuaj.

9- Armiqësitë

Armiqësitë dhe gabimet e së shkuarës janë diçka që frikësojnë jo pak meshkuj, që gjenden me shpatulla pas murit.

10- Të flasësh për të ardhmen

E ardhmja të frikëson, kjo është pak por e sigurtë. Sigurisht që disa meshkujt përlqejnë të bëjnë plane për të ardhmen, por pjesa më e madhe e tyre janë të frikësuar nga kjo.

Ngjarja paraprake

Brataj kundër Akademisë: Imunizimi nuk është më shumë se...

Ngjarja e ardhëshme

Bostoni me të katërtën radhazi, Steph Curry sërish me dyshifror të dyfishtë – GSW fiton derbin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian