​Vështirësohet qarkullimi rrugor në magjistralen Prishtinë-Pejë

Pas dy ditësh reshje shiu, mbrëmjen e së premtes ka fillur të bie borë. Madje tashmë ka filluar të mbulojë rrugët dhe të krijojë vështirësi për qarkullimin e automjeteve.

Pamjet e dërguara në redaksinë e medias paraqesin magjistralen Prishtinë-Pejë në gjendje jo të mirë.

Bora shihet teksa ka mbuluar asfaltin duke krijuar vështirësi në qarkullim.

Ja pamjet nga vendi i ngjarjes:

Image
Ngjarja paraprake

Lori Hoxha ribashkohet me ish-të dashurin?

Ngjarja e ardhëshme

Traore i jep fund thatësirës 11 mujore, shënon ndaj Crystal Palace

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian