​U lirua nga Arsenali, Klopp kontakton 32 vjeçarin

Liverpooli ka nisur kontaktet me Sokratis Papastathopoulos pas largimit të tij nga Arsenali, raporton “The Athletic”.

“The Reds” janë lidhur me 32-vjeçarin, i cili u la i lirë nga “Gunners” javën e kaluar, për të diskutuar situatën e tij mes mungesës së opsioneve mbrojtëse në “Anfield Road.”

Sidoqoftë, Sokratis duket se do të bashkohet me Olympiacosin në vend të Liverpoolit.

Kjo do të thotë që ish-ylli i Borussia Dortmundit nuk do të ribashkohet me Jurgen Kloppin tek “Merseyside”.

Ngjarja paraprake

Një diplomat koreanoverior strehohet në Korenë e Jugut

Ngjarja e ardhëshme

Luftanija që ndezi shkëndijën e luftës ndërmjet SHBA-së dhe Spanjës para 123 vjetësh

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian