​Sot zhvillohet finalja e Kupës së Kosovës në futsall, përballen Fc Liburni dhe Fc Liqeni

Sot do të zhvillohet finalja e Kupës së Republikës së Kosovës në futsall ndërmjet Liburnit dhe Liqenit nga Drenasi. Ndeshja do të zhvillohet në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë dhe fillon në ora 17:30.

Në gjysmëfinale Liburni e kishte mposhtur BB Llapin në të dy ndeshjet me rezultat të përgjithshëm 10 – 3.

Kurse Liqeni në gjysmëfinale triumfoi ndaj Prishtinës me përmbysje të rezultati, përcjellë KosovaPress.

Në ndeshjen e parë Liqeni kishte pësua humbje nga Prishtina me rezultat 5-4, kurse në ndeshjen kthyese fitoi 4-2.

Ngjarja paraprake

Emrat / Konflikti në Mamurras, arrestohet efektivi i policisë që plagosi kolegët dhe tre persona të tjerë

Ngjarja e ardhëshme

Wanda dhe Mauro ndajnë çaste intime me ndjekësit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian