​Sokratis dëshiron transferimin te Genoa

Mbrojtësi i Arsenal Sokratis është duke shikuar rreth mundësisë për të siguruar një transferim të mundshëm tek skuadra italiane e Genoas, raporton “Daily Mail”.

Mbrojtësi grek nuk është më në planet e teknikut Arteta, dhe si duket është në listën e largimeve nga klubi.

Sokratis tani është afër kompletimit të një marrëveshjeje me Genoan.

Pasi që këtë edicion 2020/21 ende nuk ka bërë ndonjë paraqitje për skuadrën londineze, Arsenal.

Ngjarja paraprake

Pushimet e shkurtra në punë rrisin rendimentin

Ngjarja e ardhëshme

Odisea e dosjes 184, ''patates së nxehtë'' që askush s’donte ta hetonte

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian