​Shqiptohen 370 gjoba për qytetarët që nuk i respektuan masat antiCOVID-19

Kosova26 tetor 2021

Në Kamenicë organizohet kampanjë vetëdijësuese kundër pirjes së duhanit

OJQ-Dardanapress,në kuadër të projektit “ Ta Mbrojmë Shëndetin e Rinisë”, financuar nga Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, departamenti i Rinisë,ka organizuar kampanjën vetëdijësuese kundër pirjes së duhanit…

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Gostivarasi akuzohet për shpërndarje të sëmundjes ngjitëse

Ngjarja e ardhëshme

Të ardhurat e Microsoft, shkëlqen biznesi cloud

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian