​Shikoni si vjedh kjo ruse pa u vërejtur në dyqan

Një video e një hajduti në një dyqan në Krasnodar në Rusi aktualisht po qarkullon në rrjetet e tij sociale.

Në fakt, hajdutja hyn në dyqan me një fustan të ngushtë, nën të cilin arriti të fshehë shishe, sende ushqimore, kanaçe dhe siç raportohet nga media ruse, madje edhe roja i sigurimit dhe shitësit nuk arritën ta vërenin.

Ajo u largua nga dyqani pa u kapur. Policia e Krasnodarit është ende në kërkim të saj. Grabitja ndodhi më 5 tetor të këtij viti.

Ngjarja paraprake

Jep dorëheqje nënkryetari i LSDM-së: Tërhiqem nga politika!

Ngjarja e ardhëshme

VMRO-ja me protestë kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian