​Reshje të mëdha shiu në Pejë, uji bllokon rrugët dhe hynë në ndërtesa

Nga reshjet e shiut që kanë nisur dy orë më parë në Pejë, në disa vendbanime menjëherë është vështirësuar qarkullimi.

Pamjet në vijim janë pranë Mullirit të Haxhi Zekës në qytet, në lagjen “Rrokaqielli”, ku uji ka depërtuar edhe brenda në ndërtesat e Solidaritetit.

Ngjarja paraprake

Frashëri i tmerrshëm!

Ngjarja e ardhëshme

Turqi, provinca Muğla me pasuritë antike dhe natyrore tërheq vëmëndjen e turistëve edhe gjatë pandemisë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian