​Reali fiton “El Claiscon”, reagon Cristiano Ronaldo

Real Madridi e ka mposhtur Barcelonën në “Camp Nou” me rezultat 1-3, në “El Clasicon” e parë për këtë edicion garues.

Golit të Ansu Fatit, vlerën ia humbën golat e Real Madridit të realizuara nga Valverde, Ramos dhe Luka Modric.

Këtë fitore të “Los Blancos” duket se e ka ndjerë shumë edhe ish-ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, i cili pas përfundimit të ndeshjes ka postuar një fotografi në rrjetet sociale me mbishkrimin “Siiiiiii”, që në gjuhën shqipe ka kuptimin e një “Pooooo” të fuqishme.

Ronaldo u largua nga Real Madridi për t’iu bashkuar Juventusit para dy viteve.

Ngjarja paraprake

Azerbajxhani u bën thirrje civilëve që qëndrojnë larg instalimeve ushtarake

Ngjarja e ardhëshme

LSDM nesër do të mbajë Kongres dixhital

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian