​Policia në terren për respektimin e masave anti COVID

Policia e Kosovës me njësitet e saja po vazhdon angazhimet në terren.

E tëra kjo në përpjekje për parandalimin e përhapjes së pandemisë.

Njoftimi i policisë:

Përmes respektimit të masave, mbajtjes së higjienës, mbajtjes së distancës fizike dhe bartjes së maskës, ndikojmë së bashku në parandalim të përhapjes së pandemisë.

Ngjarja paraprake

Roma – Lazio, notat e lojtarëve| Kjo është nota e Vedat Muriqit

Ngjarja e ardhëshme

E dini sa herë në vit bëjnë seks shqiptarët?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian