​Parashikimi i motit për ditën e nesërme

Nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me reshje shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -1 deri 0 gradë Celsius.

Ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga jugperëndimi e lehtë deri mesatare, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

Image
Ngjarja paraprake

“Gjëja e dytë më e mirë pas flatrave” Ledri Vula sjell pamje të bukura nga skijimi

Ngjarja e ardhëshme

Betis e Sevilla ndajnë nga një pikë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian