​Nora Istrefi bën gjestin e bukur për Robert Berishën

Prej kohësh, Nora Istrefi dhe Robert Berisha i kanë dhënë fund martesës së tyre, por vazhdojnë të ruajnë marrëdhëniet e mira.

Ata takohen shpesh bashkë dhe arsyeja kryesore mbetet vajza e tyre Renee. Madje kanë bërë edhe pushimet bashkë që vajza e tyre të ndihet sa më mirë.

Roberti është i pari që publikon projektet e reja të Norës, duke i dhënë asaj mbështetjen e tij, ndërsa diçka të tillë e ka bërë edhe Nora, ku së fundmi ka publikuar këngën më të fundit të tij.

Ngjarja paraprake

Gostivari bëhet me rrjet lokal të sensorëve matës për ndjekjen automatike të cilësisë së ajrit           

Ngjarja e ardhëshme

Havolli: Prishtina është prej ekipeve të pakta ku dominon lartësia e trupit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian