​“Merre ose lëre”, Man.City ofron 100 milionë euro për pasuesin e Agueros

Manchester City është i vendosur të ofrojë një marrëveshje në stilin “merre-ose-lëre” drejtë Tottenhamit për Harry Kane duke ofruar 100 milionë euro, raporton “The Star”.

Skuadra e Pep Guardiolas është favoriti më i madh për kapitenin e Anglisë, i cili dëshirontë ndryshojë skuadër.

Ne mënyrë që ta pasurojë karrierën e tij me trofe,

Sidoqoftë, City duket se do të ballafaqohet me një qëndrim të fortë të Tottenhamit që po synon të përfitojnë sa më shumë nga largimi i Kane dhe kërkesa e tyre shkon deri në 150 milion euro.

Ngjarja paraprake

Dhomat e hotelit me fjalën e fundit të teknologjisë, jetojnë përrallën

Ngjarja e ardhëshme

“Lloji indian” me simtoma të ndryshme nga virusi zakonshëm

të fundit nga

Rikthehet Coutinho

Philippe Coutinho është rikthyer këtë të hënë në stërvitje te Bracelona. Sulmuesi

AlbanianEnglishMacedonian