​Lideri i “Dardanëve” ka një premtim para ndeshjes Maqedoni e Veriut – Kosovë

Emocionet sa vijnë e shtohen derisa po ofrohet momenti i ballafaqimit ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës.

Kjo ndeshje ka rëndësi jetike për të dy kombëtaret drejt kualifikimit në Kampionatit Veropian.

Kryetari i grupit të tifozëve “Dardanët” ka premtuar se sonte do të ketë birra falas për çdo gol që Kosova e realizon kundër Maqedonisë së Veriut.

“Për çdo gol që sonte e pranon Maqedonia, birra falas në fanclub. Forca Kosova.”, ka shkruar Luli Berisha.

Ngjarja paraprake

Dilema e fushatës elektorale të Presidentit Trump

Ngjarja e ardhëshme

Projekti i ri i Dafina Zeqirit është një diss dhe çfarë diss-i!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian