​Ky është rezultati pas pjesës së parë Prishtinë-Bodo/Glimt

Ka përfunduar pjesa e parë në stadiumin “Fadil Vokrri” mes Prishtinës dhe Bodo/Glimt.

Rezultati momental është 1:1.

Fillimisht, ishte kampioni norvegjez ai i cili kaloi në epërsi i pari, ku mesfushori Patrick Berg shënoi në minutën 11.

Golin e barazimit Prishtina e gjeti dy minuta para fundit të pjesës së parë përmes sulmuesit Otto John.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Ndërron jetë Polici i Kosovës

Ngjarja e ardhëshme

Noizy kërcënon këngëtarin serb Goran Bregovic

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian