​Klopp jep lajmin e keq për Alisson

Trajneri i Liverpoolit Jurgen Klopp nuk pret që portieri Alisson Becker të jetë i gatshëm pas pushimeve ndërkombëtare pas pësimit të lëndimit gjatë stërvitjeve.

Reprezentuesi nga Brazili nuk u ftua fare për ndeshjen kundër Aston Villës.

“Ishte një incident në stërvitje. Shumë fat i keq.”, u shpreh Klopp para gazetarëve.

“Kur dy lojtar ndeshen mes vete, njëri ngrihet, tjetri jo. Ai që nuk u ngrit ishte Alisson. Duhet ta përcjellim gjendjen e tij. Të shpresojmë për lajme pozitive.”, tha tekniku gjerman.

Ngjarja paraprake

KRRE: Pohimet e VMRO-së për lartësinë e rrogës së Bislimovskit janë të pasakta dhe të rrejshme

Ngjarja e ardhëshme

Deri në orën 19:00 u gjobitën mbi 400 qytetarë, nuk respektuan masat anti-covid

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian