​Këngëtarja ‘rrëzon’ Instagramin me një foto të re pa grim

Këngëtarja Lana Del Rey tregoi anën tjetër të saj, një fytyrë natyrale, e qeshur pa grim, megjithëse jemi mësuar ta shohim në edicione me grim.

Ajo postoi një postim në Instagram me faqen e titullit të “Rolling Stone” duke promovuar albumin e ri dhe shkroi “Fytyra ime ndërsa dëgjoja Chemtrails”️️️️“.

Dhe pas kësaj, ajo publikoi një foto tjetër me titull “Vetëm me balsam buzësh”.

A jeni dakord që është e bukur dhe në një edicion krejtësisht natyral?

Ngjarja paraprake

Hafizi: Ky formacioni më i përshtatshëm, ndjej keqardhje...

Ngjarja e ardhëshme

Sulmohet kryeredaktori i një gazete në Mal të Zi, reagon ashpër Abazoviq

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian