​Juventus – Genoa, skuadra zbresin në fushë me këto formacione, pushon Ponaldo

Me fillim nga ora 20:45, Juventusi dhe Genoa ballafaqohen për një vend në çerekfinale të Kupës së Italisë.

Kjo fazë zhvillohet me vetëm një ndeshje, andaj skuadra që kalon tutje mësohet vetëm pas 90 minutave ose pas vazhdimeve ose penalltive.

Këto janë formacionet zyrtare:

Juventus: Buffon; Demiral, Dragusin, Chiellini, Bernardeschi; Wesley, Arthur, Bentancur, Portanova; Morata, Kulusevski

Genoa: Paleari; Goldaniga, Bani, Dumbravanu; Ghiglione, Lerager, Rovella, Melegoni, Czyborra; Pjaca, Scamacca

Ngjarja paraprake

Serbinë në vitin 2020 e kanë vizituar 20.452 turistë nga Maqedonia e Veriut

Ngjarja e ardhëshme

Demokrati Jason Crow kërkon nga republikanët të tregojnë guximin e tyre

të fundit nga