​Haradinaj takohet me kryetarë të komunave të Shqipërisë

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj ka takuar sot disa nga kryetarët e komunave nga Shqipëria.

“Ishte kënaqësi t’i takoj disa nga kryetarët e komunave të Shqipërisë”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

Pjesë e takimit ka qenë edhe zëvendëskryeministri i parë Besnik Tahiri dhe nënkryetari i AAK-së, Ahmet Isufi.

Ngjarja paraprake

Progresi i punës së Komitetit për çështje historike dhe arsimore me Greqinë prezantohet para Zaevit

Ngjarja e ardhëshme

Shkaku i pandemisë, Gjilani humbi mbi 780 vende pune

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian