​Haradinaj-Ramosajt: Uroj të punosh si deri më tash

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Daut Haradinaj ka përgëzuar Bashkim Ramosaj për punën që ai po bën si kryetar i Komunës së Deçanit.

Haradinaj në një postim në Facebook ka shprehur besimin se Ramosaj do të marrë serish besimin e AAK-së edhe për një mandat.

“Kryetar, e gëzofsh besimin e AAK-së edhe për një mandat, dhe në të njëjtën kohë uroj që të punosh si deri tash”, shkruan Haradinaj, krahas një fotografie të publikuar së bashku me Ramosajn në Facebook. 

Ngjarja paraprake

OnePlus 8T: Një rifreskim i mirëpritur por zhgënjyes

Ngjarja e ardhëshme

“Kur palaçua tallet me veten’ Vasili publikon videon e Ramës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian