​Grealish i kushton shumë Man United

Gjiganti anglez Manchester United duhet të paguajë minimumi rreth 122 milionë euro për të nënshkruar me Jack Grealish, raporton “The Athletic”.

Vlera e kartonit të Grealish është ngritur shumë, që pas nënshkrimit të kontratës së re me Aston Villan verën e kaluar.

Manchester United ishin pranë një marrëveshjeje me Grealish.

Mirepo zgjodhën të transferojnë Donny van de Beek, pasi që ishte opsion më i lirë.

Ngjarja paraprake

Ngjashmëri mes “6 janarit” në SHBA dhe “27 prillit” në Maqedoni

Ngjarja e ardhëshme

Pula: Ajo që ndodhi dje në SHBA, s’ndodhi as gjatë luftës civile

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian