​Chelsea dëshiron Zakarian

Chelsea do të ndeshet me Manchester United dhe Manchester City për shërbimet e Denis Zakarias, raporton gazeta gjermane “Bild”.

23-vjeçari ka qenë nën radarin e Chelseat për një kohë të gjatë pasi që ishte identifikuar nga përgjegjësit për transferime si një lojtar me shumë talent.

“Blutë” ishin të lidhur me një transferim të mundshëm të Zakarias këtë verë, vetëm që Frank Lampard në fund ta mohonte një kalim te “Stamford Bridge” pasi kishte shpenzuar rreth 250 milionë euro në merkato.

Zakaria, një mesfushor që luan rolin e shkatërruesit, ka bërë paraqitje fantastike me Borussia Monchengladbach dhe është në formacionin bazë të Kombëtares së Zvicrës.

Ngjarja paraprake

Istanbul Photo Awards 2020 hap ekspozitën e parë në Ankara

Ngjarja e ardhëshme

Mbi 13 % e popullsisë në Tiranë e ka kaluar Covid-19, një vaksinë tjetër ka efekt kundër virusit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian