​Bastoni e zbulon misionin që ia ngarkoi Leonardo Bonucci

Italia ka fituar ndaj Polonisë me rezultat 2-0 në ndeshjen e zhvilluar të dielën me gola e realizuar nga Jorginho dhe Domenico Berardi.

Qendërmbrojtësi i Interit, Alessando Bastoni luajti nga minuta e parë dhe pas ndeshjes ka zbuluar misionin interesant që ia ngarkoi lojtari i Juventusit, Leonardo Bonucci.

Në fakt, Bastoni zbarkoi në fushë me numrin 19 në fanel dhe ky numër dihet se i takon Bonuccit.

“”Nuk e prisja, hyra në dhomën e zhveshjes dhe gjeta fanellën me numrin 19. Bonucci më dërgoi në një mision për të luajtur paraqitjen e tij të 100-të për të dhe shpresoj se bëra krenar. ”, deklaroi Bastoni pas ndeshjes.

Leonardo Buniucci nuk luajti në këtë ndeshje për shkak të lëndimit.

Ngjarja paraprake

Mësimi online, ka filluar vlerësimi i nxënësve

Ngjarja e ardhëshme

A ka rëndësi madhësia?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian