​Barcelona – Villareal, formacionet zyrtare

Për Barcelonën dhe trajnerin e ri të saj Ronald Koeman sonte starton edicioni i ri garues në kampionatin spanjoll.

Tashmë të dy skuadra kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin mes tyre i cili starton nga ora 21:00.

Barcelona: Neto, Roberto, Lenglet, Pique, Alba, De Jong, Busquets, Coutinho, Messi, Griezmann, Ansu Fati

Villareal: Asenjo; Mario, Albiol, Pau Torres, Estupinan; Chukwueze, Parejo, Coquelin, Moi Gomez; Alcacer, Gerard Moreno.

Ngjarja paraprake

Microsoft kishte ndërtuar një temë eksperimentale për Windows XP duke kopjuar dizajnin e MacOS

Ngjarja e ardhëshme

Klea Huta shpërthen në lot ndërsa reciton poezinë për Kird (video)

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian