​Arrestohen 51 dilerë të drogës në Barcelonë

Policia spanjolle arrestoi 51 persona sot gjatë një kontrolli në ambientet ku ishte vendosur droga.

Aksioni ishte masiv dhe më shumë se 1.000 agjentë morën pjesë, të cilët kontrolluan mbi 40 apartamente në qendër të pjesës verilindore të Barcelonës dhe vendbanimeve përreth.

Ngjarja paraprake

Në UT u mbajt Kongresi IV Ndërkombëtar i Materialeve dhe Polimerëve

Ngjarja e ardhëshme

Lajm i mirë: Të gjithë futbollistët e Kosovës dalin negativë në COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian