​Aktorja e sëmurë rëndë është e lumtur sot: Ajo po feston nëntë vjet martesë

Ylli i serialit “Beverly Hills 90210”, Shannon Doherty, në mars 2015, u diagnostikua me kancer të gjirit.

Qelizat e kancerit u përhapën në nyjat limfatike dhe pas terapisë, ajo kapërceu sëmundjen malinje. Sidoqoftë, në shkurt të këtij viti, ajo zbuloi se sëmundja ishte rikthyer dhe ishte në fazën e katërt, dhe aktorja po kalonte një periudhë shumë të vështirë.

Doherty nuk është e vetme në luftën e saj dhe buzëqeshja në fytyrën e saj dita-ditës kthehet nga burri i saj, producenti 46-vjeçar Kurt Isvarienko.

Çifti u martua nëntë vjet më parë, dhe Shannon i kushtoi një postimi në rrjetet sociale burrit të saj.

“Do të jesh gjithnjë kauboji im. Unë të dua. Gëzuar përvjetorin”, shkroi Doherty në Instagramkrahas një fotoje ku ajo ndodhet me burrin e saj të buzëqeshur.

Kjo është martesa e tretë e aktores. Në fillim të vitit 1993, ajo u fejua me pasardhësin e Max Factor, Dean Jay Factor. Sidoqoftë, ai shpejt kërkoi një urdhër ndalimi pasie ai pretendoi se Shannon e kishte abuzuar fizikisht dhe e kishte kërcënuar. Sidoqoftë, babai i aktores më pas pretendoi se situata ishte përmbysur dhe Dean e abuzoi atë. Në fund të 1993, Shannon u martua me Ashley, djalin e aktorit George Hamilton, dhe ata u divorcuan një vit më vonë.

Në 2002, ajo i tha një “po” fatale Rick Salomon, por martesa zgjati vetëm nëntë muaj.

Ngjarja paraprake

Filluan punimet në vendbanimin Krushopek

Ngjarja e ardhëshme

​Lampard shpreson që Chelsea të ketë mësuar nga gabimet në Ligën e Kampionëve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian