​537 tiketa për mosrespektim të ligjit Covid-19

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve në qytete të ndryshme ka shqiptuar 537 tiketa në bazë të ligjit Covid-19.

Policia po ashtu ka shqiptuar 1253 tiketa trafiku.

Ndërkohë, është bërë e ditur që gjatë 24 orëve kanë ndodhur 1 aksident me fatalitet

9 aksidente ishin me lëndime trupore dhe 22 me dëme materiale.

Ngjarja paraprake

​FBK mban Kuvendin e Punës më 30 Mars

Ngjarja e ardhëshme

360 raste aktive me COVID-19 në Gjilan

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian