Утре прекин на електронските услуги на ЈП Водовод и канализација

JП Водовод и канализација – Скопје ги известува граѓаните на град Скопје, дека поради планирана системска интервенција/надградба, електронските услуги кои ги нуди претпријатието, како и телефонската комуникација кон Дежурно Информативниот Центар ќе бидат во прекин во сабота 12.02.2022 со почеток од 14:00 до 17:00.

За сите потребни информации корисниците ќе можат да се обратат на контакт телефонот 072 304 269, кој ќе биде во функција во овој временски интервал, известуваат од претпријатието.

skopjeinfo.mk

Story i mëparshëm

Komisioni Hetimor në Sharrë, Tabaku: Inceneratori i Tiranës nuk ekziston

Story i radhës

Pendarovski: Dezinformatat nuk janë të rastësishme, janë produkt kundër një teme të caktuar

Të fundit nga