Во јуни повеќе од 33 милиони завршија кај играчите со СУПЕР МИЛИОНЕР, МИЛИОНЕР И МИНИ ЏЕКПОТИТЕ

И јуни донесе милиони причини за насмевки кај илјадници играчи на Видеолотарија Касинос Австрија. Сите се забавуваа со игрите на нашите видеолотариски терминали насекаде низ Македонија, а најсреќните меѓу нив поделија вкупно 33.556.369,00 денари.

Вкупно 33.556.369,00 денари во месец јуни легнаа на сметките на играчите на видеолотариските терминали. Во јуни имавме СУПЕР МИЛИОНЕР ЏЕКПОТ вреден 11.119.759,00 денари, а дури 10 играчи се израдуваа на МИЛИОНЕР ЏЕКПОТ добивката и заедно поделија 14.688.661,00 денари. Јуни го заокруживме и со 1723 МИНИ ЏЕКПОТИ во вкупна вредност од 7.747.949,00 денари.

Секој играч може да стане среќен добитник на СУПЕР МИЛИОНЕР, МИЛИОНЕР или МИНИ ЏЕКПОТ. Затоа играјте за забава и играјте одговорно.

#ИграјЗаЗабава #ИграјОдговорно

Story i mëparshëm

Zv/ ministri Bushi vizitoi policët e lënduar, dënon dhunën

Story i radhës

Asani: Dikush tenton të asgjësojë veprimtarinë e nënë Terezës

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish